KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719496

nr 1471 9496

H Högberg, Signerad, stilleben med fisk. Olja på duk, 43x53, yttermått inklusive ram: 56x66 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:20:16