KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14744345
nr 1474 4345
H G Carlström. Signerad, daterad -67, komposition. Olja på duk, 54x73 cm, yttermått inklusive ram: 56x75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:39:58
100 kr
150 kr
350 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr