KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491297

nr 1349 1297

Gustav Arne

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, "Domsten". Signerad. Olja på duk, 35x80 cm

Kondition: slitage, skador

Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:20:26

Gustav Arne

Läs mer om Gustav Arne