KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524524
nr 1352 4524
Gustav Andreasson, Modell. Signerad, daterad -50. Olja på duk, 53x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:52:43
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)