KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14942083
nr 1494 2083
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholms Stadshus. Olja på pannå, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 39x50 cm
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:16:36
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström