KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13913434

nr 1391 3434

Gunnar Zetterström

(1902-1965), Sverige

Oljemålning, Gunnar Zetterström (1902-1965), Sverige. Londonviadukten med Fåfängan. Signerad. Olja på duk, 43x48, yttermått inklusive ram: 54x60 cm

Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:09:53

Gunnar Zetterström

Läs mer om Gunnar Zetterström