KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051530

nr 1305 1530

Gunnar Zetterström

(1902-1965), Sverige

Oljemålning, "Käringön", signerad. Olja på pannå, 45x53 cm

Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 februari 2020
kl 19:57:16

2/2 20:32:01 1      Vinnande bud
2/2 20:41:53 1      justering av budtak

Gunnar Zetterström

Läs mer om Gunnar Zetterström