KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507046
nr 1550 7046
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 74x64 cm
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:02:23
100 kr
150 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström