KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886112
nr 1488 6112
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, "Ringhals. Mars -93". Signerad, daterad. Olja på duk, 73x92 cm, oramad
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:49:21
1/9 22:22:43