KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13668372

nr 1366 8372

Gunnar Bergner

(1878-1966), Sverige

Oljemålning, Signerad, 1952. Olja på duk, 44x64cm

Gunnar Bergner, svensk konstnär född 1878, död 1966 .

måndag 14 december 2020
kl 19:34:30

Gunnar Bergner

Läs mer om Gunnar Bergner