KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327229

nr 1532 7229

"Gula Havet", monogramsignerad, mixed media, olja på duk med applikationer, 55x120 cm, yttermått inklusive ram: 58x122 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 april 2023
kl 18:05:14