KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428056
nr 1642 8056
Grigor Auer
(1882-1967)
Oljemålning, Grigor Auer (1882-1967), Signerad och daterad - 43, hässjor. Olja på pannå, 45x58 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:35:11
16/9 17:07:16
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor