KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13004038
nr 1300 4038
Greta Löfgren
(1884-1944), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad 1938. Olja på pannå, 75x60 cm
Greta Löfgren, svensk bildkonstnär född 1884, död 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:25:32
100 kr
150 kr
Greta Löfgren
Läs mer om Greta Löfgren