KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735270
nr 1273 5270
Gregor Löjdström. Landskap, signerad G Löjdström. Olja på duk, 65x77 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:40:28
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)