KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11943464

nr 1194 3464

Gösta Sundvall

(1900-1957), Sverige

Oljemålning, 1954, nätlagning. Olja på pannå, 37x45

Gösta Sundvall, svensk målare född 1900 i Stockholm, död 1957.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 juli 2018
kl 18:25:31

Gösta Sundvall

Läs mer om Gösta Sundvall