KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376272

nr 1237 6272

Gösta Sundström (1920-2008), Sverige. Bryggor och hus, signerad. Olja på duk, 50x63

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 25 februari 2019
kl 19:04:14