KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253180
nr 1625 3180
Gösta Gustavsson. Signerad, daterad 1937, landskap. Olja på duk, 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 61x77 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:17:12
31/5 13:06:43
100 kr
2/6 20:20:54