KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123034
nr 1612 3034
Gösta Bergman, blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk. 64x44 cm, yttermått inklusive ram: 75x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:21:40
13/4 10:49:01
13/4 10:49:39