KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17531013
nr 1753 1013
Gérard Eppelé (1929), Frankrike, Figurer. Signerad, "Au Dessus la Cité", daterad 1969. Olja på duk, 86x113 cm, yttermått inklusive ram: 92x119 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:58:23
17/1 15:14:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor