KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197422

nr 1619 7422

Georges Pierre Dieterle (1844-1937), Landskap med vattendrag. Signerad. Olja på duk, 44x62 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 13 maj 2024
kl 20:57:17