KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177182
nr 1417 7182
Georges Csapo
(f. 1910), Polen
Oljemålning, Signerad, Droskfärd. Olja på duk, 60x92 cm
Georges Csapo, målare född 1910.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:50:37
5/9 10:19:18
700 kr
6/9 12:08:59