KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034319
nr 1603 4319
Georg Lindström, "Ferkens gränd", Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:14:27
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr