KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568571

nr 1356 8571

G U Persson. Signerad, daterad 49. Olja på duk, 37x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:11:01

26/10 18:26:28 1      100 kr
26/10 19:55:06 2      Vinnande bud