KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332389

nr 1233 2389

G Södergren, Sensommar, signerad 1965. Olja på duk, 22x42

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 februari 2019
kl 20:15:02

4/2 19:14:31 1      100 kr
4/2 20:05:29 2      Vinnande bud