KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12801237
nr 1280 1237
G Alvar, "Mitt fönster", Motiv från Stockholm signerad. Olja på duk, 80x100 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:21:32
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)