KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714510
nr 1371 4510
Furse. Signerad, år 1976, pråmar. Olja på duk, 31x41cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:48:31
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr