KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186030
nr 1618 6030
Fritz Sjöström
(1923-1996), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad 51, "Träd i blå luft". Olja på pannå, 46x53 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:22:26
6/5 17:58:02
Fritz Sjöström
Läs mer om Fritz Sjöström