KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13534558

nr 1353 4558

Folke Jupiter

(1913-1979), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 41x76cm

Konditionsrapport: slitage

Folke Jupiter, född 1913 i Visby, död 1979, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 19:06:03

Folke Jupiter

Läs mer om Folke Jupiter