KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303607
nr 1430 3607
Finn Asp
(1928-2018), Sverige
Oljemålning, Alar vid Strandpromenaden. Signerad. Olja på duk, 45x60, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Finn Asp, svensk bildkonstnär född 1928, död 2018.
Utrop:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:43:51