KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15934252
nr 1593 4252
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Vinter". Signerad. Olja på duk, 90x80cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:30:44
29/1 17:57:08
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson