KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15406011
nr 1540 6011
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Space". Signerad. Olja på duk, 70x50 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:00:00
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson