KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15913255
nr 1591 3255
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Sångsjön". Signerad. Olja på duk, 80x80cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:06:01
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson