KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12644487
nr 1264 4487
Fanny Klingbom
(1861-1926), Sverige
Oljemålning, Fanny Klingbom. Signerad, daterad 1917, stilleben. Olja på duk, 27x20 cm
Fanny Klingbom, född Sundberg. Svensk bildkonstnär född 1861, död 1926.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:50:20
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
Fanny Klingbom
Läs mer om Fanny Klingbom