KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073305
nr 1307 3305
F Wilhelmsson-Borg, Strand, signerad. Olja på duk, 54x66 cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:43:17
Rörstrand