KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13809230
nr 1380 9230
F Konstantin. Signerad, landskap. Olja på duk, 63x79cm, yttermått inklusive ram: 79x95cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:04:50
100 kr
150 kr
200 kr