KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409191
nr 1740 9191
F Hautala. Signerad, daterad 29, fiskeläge. Olja på duk, 55x46 cm, yttermått inklusive ram: 70x62 cm
Kondition: ramskador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:36:14
100 kr
200 kr