KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066132
nr 1606 6132
F G Duval, Sjöman. Signerad. Olja på duk, 29x23 cm, yttermått inklusive ram: 48x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:54:18
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
6
700 kr
800 kr
6
900 kr