KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16322003

nr 1632 2003

Evi Törner, landskap. Monogramsignerad. Olja på pannå, 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 32x39,5 cm

måndag 15 juli 2024
kl 18:20:29