KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11482169
nr 1148 2169
Evert Färhm
(1901-1971), Sverige
Oljemålning, Skånegård, signerad och daterad -51. 37x45 cm
Evert Färhm, svensk bildkonstnär född 1901, död 1971.
Utrop:
500 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:23:20