KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15875098

nr 1587 5098

Eva Pauli, Fruktstilleben. Signerad, daterad -53. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 december 2023
kl 20:55:54

11/12 17:53:08 1      500 kr
11/12 20:36:33 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer