KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132066

nr 1713 2066

Eva Bremer Myntti, Insjölandskap. Signerad. Olja på pannå, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 66x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 juli 2025
kl 18:55:21

10/7 05:44:28 1      Vinnande bud