KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076224

nr 1407 6224

+ ETSNINGAR, 1 + 9 st, Selma Daffré (1951), Brasilien, Signerade, yttermått inklusive ram: 35x40 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:50:54

28/6 11:05:23 1      1.500 kr
2/7 17:37:40 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 900 kr
  Göteborg 900 kr
  Helsingfors 900 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor