KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253241
nr 1325 3241
Ernst Wrede
(1907-1973), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 24x66 cm
Ernst Wrede, svensk bildkonstnär född 1907, död 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:26:01
6/5 21:10:51