KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086084

nr 1508 6084

Erne Carlson, "Strömmingar", Signerad. Olja på duk, 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:13:54