KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693428

nr 1369 3428

Erling Johansson

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -55. Olja på duk, 45x54 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 december 2020
kl 20:31:31

19/12 16:02:19 1      Vinnande bud

Erling Johansson

Läs mer om Erling Johansson