KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132024

nr 1713 2024

Erland Ågren, "Decemberafton". Ej signerad. Olja på pannå, 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm

måndag 14 juli 2025
kl 18:51:50