KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17513036

nr 1751 3036

Erika Bengtsdotter Johnsson. Signerad, kvinna. Olja på duk. 40x110 cm, yttermått inklusive ram: 42x113 cm

måndag 15 december 2025
kl 19:04:53