KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896140
nr 1489 6140
Erik Viktorson
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Seglats. Signerad. Olja på pannå, 13x23 cm, yttermått inklusive ram: 24x35 cm
Erik Viktorson, svensk målare född 1912.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:43
5/9 22:34:32