KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16926181
nr 1692 6181
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad, Fiskeläge, Sanda. Olja på duk, 24x60 cm, yttermått inklusive ram: 34x72 cm
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 april 2025
kl 18:13:57
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda