ART / Oil paintings / Oil painting 13095208
nr 1309 5208
Erik Gunnarsson Hallström
(1905-1993), Sverige
Erik Gunnarsson Hallström (1905-1993), Sweden. A woman. Oil on canvas, signed. 53x40,
OIL PAINTING, Kvinna. Olja på duk, signerad. 53x40 cm
Erik Gunnarsson Hallström, born 1905, dead 1993, Swedish painter.
800
SEK 300
Monday February 24 2020
at 20:03:44
24/2 14:30:11
Erik Gunnarsson Hallström
Read more about Erik Gunnarsson Hallström